top of page

Služby

Momentálně mám naplněnou kapacitu a nemohu přijímat nové klienty.

Moje kapacita se mění průběžně a informace o ní je na těchto stránkách vždy aktuální. Pokud vám nevadí čekat, ozvěte se přes kontaktní formulář a domluvíme se. Můžete mezitím využít některý z aktuálně uvolněných termínů v příštím týdnu pro jednorázovou konzultaci (bez nároku na delší péči). Stávající klienti si mohou schůzku rezervovat zde. 

Svým klientům poskytuji konzultace za přímé platby. Některé zdravotní pojišťovny umožňují zpětné proplácení části nákladů na tyto služby. Délka spolupráce s klientem je vždy individuální, může se pohybovat od několika málo sezení až po dlouhodobou terapii v řádu měsíců, podle toho, co potřebujete, a jak si to spolu dohodneme. Na obsahu, rozsahu a četnosti sezení se domluvíme na konci naší první schůzky. Obvykle pak dohodu v průběhu spolupráce ještě rekapitulujeme. Standardně se s klientem scházím jednou za týden nebo jednou za čtrnáct dní a náplň sezení se do značné míry řídí hlavě tím, co klient aktuálně potřebuje, co je pro něj v danou chvíli důležité.

Psychologická podpora

​​

Nabízím vám čas a prostor, kde můžeme mluvit o tom, o čem mluvit potřebujete. Považuji za klíčové nastartovat vnitřní zdroje a získat zpátky své síly. Když jsme zdraví a cítíme se dobře, je zvládnutí potíží mnohem snazší, než když jsme na pokraji sil.

Bílý židle v prázdné místnosti
Práce se ztrátou

 

Spolupracuji s různými organizacemi, které pomáhají rodinám, do nichž zasáhla nemoc, nebo jim někdo zemřel, jako je například Dlouhá cesta, centrum Anulika nebo mobilní hospic Strom života.

Skenování mozku

EMDR

 

Mozek má schopnost se vypořádat s obtížnými zkušenostmi a spontánně se uzdravovat. Používám techniku EMDR, která využívá neurobiologických základů k léčbě traumatu. Jde o metodu, která napomáhá uzdravování a je efektivním a rychlým nástrojem pro léčbu.

bottom of page