Služby

Nejsem vázaná smlouvou s žádnou zdravotní pojišťovnou. Kromě své práce v níže uvedených poradnách vám nabízím konzultace za přímé platby. Délka spolupráce s klientem je vždy individuální, může se pohybovat od několika málo sezení až po dlouhodobou terapii v řádu měsíců, podle toho, co potřebuje, a jak si to spolu dohodneme. Na obsahu, rozsahu a četnosti sezení se domluvíme na konci naší první schůzky. Obvykle pak s klienty ještě rekapitulujeme dohodu po třetí schůzce. Standardně se s klienem scházím jednou za týden nebo jednou za čtrnáct dní a náplň sezení se do značné míry řídí hlavě tím, co klient aktuálně potřebuje, co je pro něj v danou chvíli důležité.

Oběti trestných činů

​​

Pokud vás potkala nepříjemná životní situace a stali jste se obětí trestného činu, možná budete chtít pomoci a poradit s tím, co vás čeká. Zde naleznete informace o Bílém kruhu bezpečí, kde pracuji jako poradce a psycholog.

Nemocní a jejich blízcí

​​

Spolupracuji s týmem poradny Anulika, kde nabízíme bezplatné služby pro vážně nemocné, pro ty, kdo o ně pečují, pro jejich blízké, pro umírající a pozůstalé.

Psychologická pomoc

​​

Nabízím vám čas a prostor, kde můžeme mluvit o tom, o čem mluvit potřebujete. Považuji za klíčové nastartovat vnitřní zdroje a získat zpátky své síly. Když jsme zdraví a cítíme se dobře, je zvládnutí potíží mnohem snazší, než když jsme na pokraji sil.

Profesní poradenství

​​

Nabízím možnost poradenství v oblasti hledání zaměstnání, konzultaci vašich dokumentů (životopis, motivační dopisy), případně diagnostiku zaměřenou na vaše silné stránky, na kterých můžete v zaměstnání stavět.

  • Pinterest - Bílý kruh
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle

Na Baranovci 30

Ostrava

Telefon

777 679 157