Ceník služeb

Služby, které nabízím, nehradí zdravotní pojišťovna*, poskytuji terapii a poradenství za přímou platbu. Díky tomu vám však mohu nabídnout krátké objednací lhůty (obvykle do dvou týdnů). Můžeme se dohodnout i na krátkodobé překlenovací terapii, která vám pomůže zvládnout vaši situaci do doby, než se dostanete do péče psychologa hrazeného pojišťovnou. Taková doba se v současnosti v Ostravě bohužel pohybuje kolem půl roku. Frekvenci a délku spolupráci si určíte vy, do ničeho vás nebudu nutit, k ničemu se nezavazujete.

Konzultace osobní...................................... 800 Kč

Online konzultace  ..................................... 800 Kč 

Poradenská hodina trvá jednu hodinu, věnujeme se tématu, které klient přináší. Konzultace obvykle znamená možnost se poradit nebo vypovídat, podívat se na věci z nového úhlu. V závěru často zařazujeme některou z technik, které mohou přinést úlevu.

Doporučuji vám využít konzultace v dopoledních hodinách. Odpoledních termínů bývá málo, pokud můžete přijít i dopoledne, najdeme většinou termín rychleji.

* Pokud jste pojištěncem Všeobecné zdravotní pojišťovny (111) nebo České průmyslové zdravotní pojišťovny (205), můžete v roce 2022 čerpat příspěvek na konzultace u mne v rámci jejich preventivních programů.