top of page

Ceník služeb

Momentálně mám naplněnou kapacitu a nemohu přijímat nové klienty.

Moje kapacita se mění průběžně a informace o ní je na těchto stránkách vždy aktuální. Pokud vám nevadí čekat, ozvěte se přes kontaktní formulář a domluvíme se. se přes kontaktní formulář a domluvíme se. Můžete využít některý z aktuálně uvolněných termínů v příštím týdnu pro jednorázovou konzultaci (bez nároku na delší péči). Stávající klienti si mohou schůzku rezervovat zde. 

Služby, které nabízím, nehradí zdravotní pojišťovna*, poskytuji terapii a poradenství za přímou platbu. Díky tomu vám však mohu nabídnout krátké objednací lhůty (obvykle do dvou týdnů). Můžeme se dohodnout i na krátkodobé překlenovací terapii, která vám pomůže zvládnout vaši situaci do doby, než se dostanete do péče psychologa hrazeného pojišťovnou. Taková doba se v současnosti v Ostravě bohužel pohybuje kolem půl roku. Frekvenci a délku spolupráci si určíte vy, do ničeho vás nebudu nutit, k ničemu se nezavazujete.

Konzultace osobně/online    ................1000 Kč

Konzultace  v anglickém jazyce ...........1000 Kč

Párová konzultace  .......................  neposkytuji

Konzultace může proběhnout osobně nebo online.

Máme na sebe vždy jednu hodinu, věnujeme se tématu, které klient přináší. 

Konzultace poskytuji převážně v dopoledních hodinách (8:00 - 13:00).  Odpolední konzultace mohu nabídnout  pouze online.

* Pokud jste pojištěncem Všeobecné zdravotní pojišťovny (111) , České průmyslové zdravotní pojišťovny (205), Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (211) nebo Revírní bratrské pokladny (213) můžete v roce 2023 čerpat příspěvek na sezení se mnou v rámci jejich preventivních programů. Sledujte prosím jejich stránky.

bottom of page