Ceník služeb

Služby, které nabízím, nehradí zdravotní pojišťovna*, poskytuji terapii a poradenství za přímou platbu. Díky tomu vám však mohu nabídnout krátké objednací lhůty (obvykle do dvou týdnů). Můžeme se dohodnout i na krátkodobé překlenovací terapii, která vám pomůže zvládnout vaši situaci do doby, než se dostanete do péče psychologa hrazeného pojišťovnou. Taková doba se v současnosti v Ostravě bohužel pohybuje kolem půl roku. Frekvenci a délku spolupráci si určíte vy, do ničeho vás nebudu nutit, k ničemu se nezavazujete.

Konzultace osobní...................................... 800 Kč

Online konzultace  ..................................... 800 Kč 

Konzultace  v anglickém jazyce ................ 800 Kč 

Poradenská hodina trvá jednu hodinu, věnujeme se tématu, které klient přináší. Konzultace obvykle znamená možnost se poradit nebo vypovídat, podívat se na věci z nového úhlu. V závěru často zařazujeme některou z technik, které mohou přinést úlevu.

Doporučuji vám využít konzultace v dopoledních hodinách. Odpoledních termínů bývá málo, pokud můžete přijít i dopoledne, najdeme většinou termín rychleji.

* Pokud jste pojištěncem Všeobecné zdravotní pojišťovny (111) nebo České průmyslové zdravotní pojišťovny (205), můžete v roce 2022 čerpat příspěvek na konzultace u mne v rámci jejich preventivních programů.