Ceník služeb

Služby, které nabízím, nehradí zdravotní pojišťovna, poskytuji terapii a poradenství za přímou platbu. Díky tomu vám však mohu nabídnout velmi krátkou objednací lhůtu (nejčastěji do týdne). Můžeme se dohodnout i na krátkodobé překlenovací terapii, která vám pomůže zvládnout vaši situaci do doby, než se dostanete do péče psychologa hrazeného pojišťovnou. Taková doba se v současnosti v Ostravě bohužel pohybuje kolem tří až pěti měsíců.

Individuální konzultace ...................................... 500 Kč

Diagnostika......................................................... 2000 Kč 

Standardní poradenská hodina trvá jednu hodinu, věnujeme se tématu, které klient přináší. V závěru často zařazujeme některou z technik, které mohou přinést úlevu. Zkrácená terapeutická jednotka je kratší, znamená pro klienta zejména možnost se poradit nebo vypovídat, nestihneme však nácvik technik.

Diagnostika se zaměřuje zejména na pracovní a výkonové charakteristiky osobnosti, případně na specifika zvládání zátěže. Zahrnuje vstupní rozhovor a následnou administraci několika testových metod - zpravidla jde o osobnostní dotazník, diagnostiku výkonové orientace a charakteristiky zvládání zátěžových situací. Vyhodnocení trvá zhruba týden. Následuje setkání, kde spolu podrobně probereme výsledky, klient si odnese závěrečnou zprávu.

  • Pinterest - Bílý kruh
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle

Na Baranovci 30

Ostrava

Telefon

777 679 157