Ceník služeb

Služby, které nabízím, nehradí zdravotní pojišťovna, poskytuji terapii a poradenství za přímou platbu. Díky tomu vám však mohu nabídnout velmi krátkou objednací lhůtu (nejčastěji do týdne). Můžeme se dohodnout i na krátkodobé překlenovací terapii, která vám pomůže zvládnout vaši situaci do doby, než se dostanete do péče psychologa hrazeného pojišťovnou. Taková doba se v současnosti v Ostravě bohužel pohybuje kolem tří až pěti měsíců.

Individuální konzultace ...................................... 500 Kč

Online konzultace  ............................................. 500 Kč

Diagnostika potenciálu...................................... 2000 Kč 

Standardní poradenská hodina trvá jednu hodinu, věnujeme se tématu, které klient přináší. V závěru často zařazujeme některou z technik, které mohou přinést úlevu. Zkrácená terapeutická jednotka je kratší, znamená pro klienta zejména možnost se poradit nebo vypovídat, nestihneme však nácvik technik.

Diagnostika se zaměřuje zejména na pracovní a výkonové charakteristiky osobnosti, případně na specifika zvládání zátěže. Zahrnuje vstupní rozhovor a následnou administraci několika testových metod - zpravidla jde o osobnostní dotazník, diagnostiku výkonové orientace a charakteristiky zvládání zátěžových situací. Vyhodnocení trvá zhruba týden. Následuje setkání, kde spolu podrobně probereme výsledky, klient si odnese závěrečnou zprávu.