top of page

Ceník služeb

Služby, které nabízím, nehradí zdravotní pojišťovna*, poskytuji terapii a poradenství za přímou platbu. Díky tomu vám však mohu nabídnout krátké objednací lhůty (obvykle do dvou týdnů). Můžeme se dohodnout i na krátkodobé překlenovací terapii, která vám pomůže zvládnout vaši situaci do doby, než se dostanete do péče psychologa hrazeného pojišťovnou. Taková doba se v současnosti v Ostravě bohužel pohybuje kolem půl roku. Frekvenci a délku spolupráci si určíte vy, do ničeho vás nebudu nutit, k ničemu se nezavazujete.

Konzultace do 14:00        ..................................... 900 Kč

Konzultace v odpoledních hodinách .......... neposkytuji

Konzultace  v anglickém jazyce .................. 900 Kč 

Konzultace může proběhnout osobně nebo online.

Máme na sebe vždy jednu hodinu, věnujeme se tématu, které klient přináší. 

Doporučuji vám využít konzultace v dopoledních hodinách. 

Za odpolední termín v ceníku považujte čas od 14:00 dále. Novým klientům nemohu odpolední termíny bohužel ani nabídnout.

* Pokud jste pojištěncem Všeobecné zdravotní pojišťovny (111) , České průmyslové zdravotní pojišťovny (205) nebo Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (211), můžete v roce 2023 čerpat příspěvek na sezení se mnou v rámci jejich preventivních programů. V nejbližší době pravděpodobně začne na duševní zdraví přispívat také Zdravotní pojišťovna Škoda, zatím ale nemám více informací. Sledujte prosím jejich stránky.

V současné době mohu nové klienty přijímat pouze na dopolední termíny.

bottom of page